Administrace obchodu

 


 

Přehledná administrace

Přehledná administrace, která Vás poslouchá a rychle reaguje je základem spokojenosti správce obchodu. Administrace CS-Cart přímo přetéka nástroji a vychytávkami pro správu obsahu, sortimentu, objednávek, zákazníků, emailingu... no prostě všeho. Administrace je přeložena do českého jazyka a bude dobrým pomocníkem pro každého prodejce.


Správa obsahu

CS-Cart obsahuje jednoduchým CMS systém. Je tedy možné vytvářet nové stránky, podstránky, formuláře, blogové příspěvky. CMS je příležitost pro vytvoření bohatého SEO obsahu.

Pro editaci obsahu stránek jsou k dispozici 3 druhy WYSIWIG editorů (ekvivalent MS Word), které lze vybrat a kdykoliv změnit v nastavení.

 


 

Filtry produktů

Filtry produktů umožňují třídit a kategorizovat produkty dle jejich parametrů (výrobce, barvy, velikosti atd.). Uživatelé si tak mohou vyfiltrovat sortiment tak, aby se jim zobrazovaly pouze ty produkty, které opradu hledají.

Správa reklamací

Integrovaná podpora reklamací Vám a Vašim zákazníkům ušetří čas i starosti. Po podání požadavku na vrácení zboží rozhodne administrátor, zda-li je reklamace uznatelná a rozhodne o výměně či vrácení zboží. Zákazník je o stavu reklamace okamžitě informován.

Podpora více jazyků a měn

Lokalizace obchodu je nejen pro Vás, ale hlavně Vaše zákazníky velmi důležitá. CS-Cart umí pracovat s neomezeným množstvím měn (na bázi přepočtu měn) a jazyků, opět plně bez omezení ve Vaší správě.


 

Podpora více obchodů nad jednou administrací

Velmi vítanou vlastností CS-Cart je podpora několika nezávislých e-shopů pod jednou administrací. Ať už prodávate oblečení, elektroniku či autopříslušenství, vše máte na jednom místě, v jedné administraci.

Benefitem je poté možnost sdílení obsahu, produktů a uživatelů napříč všemi e-shopy.